Montaż i wymiana zamków

Montujemy i wymieniamy zamki wszystkich producentów

Zgubiłeś klucz lub klucz się złamał? Nie możesz otworzyć drzwi, ponieważ zamek się zepsuł? Twoje bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne. Za drzwiami twojego domu kryją się ważne skarby życia, mniej lub bardziej ważne, jednakże ich utrata może być bardzo bolesna. Dlatego bezpieczeństwo w domu jest tak istotne w życiu.

Oferujemy montaż i wymianę zamków każdego rodzaju, od tanich marek dostępnych na polskim rynku po zamki posiadające odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa takie jak Gerda, Mottura, Dierre, Ikon, KESO, Ikon, Smart-Lock, Salto. To Ty decydujesz, czy chcesz zostawić wszystko, co posiadasz, za drzwiami swojego domu, biura, firmy lub hotelu pod kluczem, który otworzy nawet nieprofesjonalny włamywacz. Koszt inwestycji na początku jest nieco wyższy, jednak certyfikowane wkładki zabezpieczające zapewniają znacznie większą ochronę przed wejściem osób nieupoważnionych. Montujemy i wymieniamy również zamek w drzwiach wewnętrznych, dodatkowy zamek zabezpieczający, szyld zabezpieczający. Zrobienie kroku w stronę bezpieczeństwa swoich bliskich jest niezbędnym elementem spokojnego snu.

Posiadamy niezwykle profesjonalną kadrę, wiedzę i duże kompetencje w zakresie montażu i wymiany zamków wszystkich marek od ponad 30 lat.

Świadczymy między innymi takie usługi jak:
• Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
• Awaryjne otwieranie drzwi samochodu
• Naprawę i serwis zamków
• Usługi ślusarskie

Z naszej oferty w zakresie montażu zamków skorzystało już mnóstwo klientów, zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorstw prywatnych oraz publicznych. Cieszymy się nieposzlakowaną opinią, bowiem do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, starannie i precyzyjnie wykonując montowanie zamków. Jeśli zależy Państwu na najwyższym poziomie jakości usług ślusarskich, Pogotowie zamkowe Gdańsk jest do Państwa dyspozycji!
Wymianę zamków dla naszych klientów możemy przeprowadzić 7 dni tygodniu: 6:00 – 24:00, w wybrany dzień tygodnia, także w dzień świąteczny. Jeśli będziemy potrzebni niezwłocznie – przyjedziemy! Jesteśmy dostępni dla Państwa całodobowo.

Zapamiętaj numer telefonu do Pogotowia ślusarskiego Gdańsk: 696-003-003 i dzwoń zawsze, gdy potrzebujesz usługi ślusarskiej na najwyższym poziomie!

Działamy także w innych miastach:

Montaż i wymiana zamków Warszawa
Montaż i wymiana zamków Poznań
Montaż i wymiana zamków Wrocław
Montaż i wymiana zamków Katowice

Montaż i wymiana zamków drzwi Gdańsk
Weronika Denga
Weronika Denga
2022-05-13
Polecam! Bardzo sympatyczny fachowiec otworzył zepsuty zamek w piątkowy wieczór, przy okazji udzielił kilku profesjonalnych rad. Na pewno skorzystam z Państwa usług przy następnej okazji.