Naprawa zamków

Naprawa zamków drzwi mieszkań? Tylko z pogotowiem zamkowym w Gdańsku!

Pogotowie ślusarskie Gdańsk w swojej ofercie posiada usługę naprawy zamków skierowaną do osób, które mają nieprawidłowo działające, zacinające się zamki w drzwiach od domu, biura, mieszkania bądź jakiegokolwiek innego pomieszczenia. Słyniemy z naszej niezawodnej pracy, szybkości reakcji i dążenia do zapewnienia maksimum wygody i ochrony naszym klientom.
Wszystkie usługi ślusarskie, jakie wykonujemy, są realizowane z najwyższą starannością. Wiemy, że wiele od nas zależy – jeśli zamek w drzwiach po naprawie sprawnie działa, nie powoduje stresu u właścicieli domu, zatrwożonych wizją rychłej awarii, jak również gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Właśnie dlatego decydujemy się na współpracę tylko z najlepszymi ślusarzami. Znają oni swój fach, wiedzą, w jaki sposób zamki powinny działać i co zrobić, aby zacinające się i uszkodzone mechanizmy przywrócić do ich prawidłowej formy.

Postaw na doświadczonych ślusarzy z Gdańska

Jesteśmy wyszkoleni w przeprowadzaniu serwisu zamków różnych rodzajów, wielu firm, takich jak chociażby Gerda, Dierre, Mottura, Ikon, Smart-Lock, KESO czy Salto. Inna marka zamka? Na pewno również sobie poradzimy. Podejmiemy się naprawiania zamków klasycznych, jak i nowoczesnych, bowiem nasi ślusarze doskonale znają się na nowościach z rynku zabezpieczeń – uczestniczą regularnie w szkoleniach, które dają im wiedzę na temat innowacji technologicznych oferowanych przez producentów zabezpieczeń domów, budynków i lokali użytkowych.

Świadczymy między innymi takie usługi jak:
• Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań
• Awaryjne otwieranie drzwi samochodu
• Montaż i wymianę zamków
• Usługi ślusarskie

Naprawianie zamków może być potrzebne o każdej porze. Aby umożliwić naszym klientom skorzystanie z naszych usług w momencie, gdy będzie to niezbędne, postanowiliśmy pracować 7 dni tygodniu: 6:00 – 24:00 przez okrągły rok. . Teraz, gdy przytrafi się Państwu awaria zamka i aby zaczął działać niezbędna będzie jego naprawa, wystarczy wezwać Pogotowie ślusarskie Gdańsk, dzwoniąc pod numer telefonu: 696-003-003

Skorzystaj z naszych usług – na pewno nie zawiedziemy Twojego zaufania!
Działamy także w innych miastach:
Naprawa zamków Warszawa
Naprawa zamków Poznań
Naprawa zamków Wrocław
Naprawa zamków Katowice

Naprawa zamków Gdańsk
Weronika Denga
Weronika Denga
2022-05-13
Polecam! Bardzo sympatyczny fachowiec otworzył zepsuty zamek w piątkowy wieczór, przy okazji udzielił kilku profesjonalnych rad. Na pewno skorzystam z Państwa usług przy następnej okazji.